Hekim Görüşü

Hekim Görüşü

1993 Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladığım ilk günden bu yana tam 20 yıl geçti. Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olarak ise 8. yılımı tamamladım. Bu süre içinde tüm gücümle en iyi ve yeni bilgilere ulaşarak mesleğimi yapmak için çaba sarfettim.

Bu siteyi hazırlarken ilk düşüncem hastalarıma ulaşmaktı. Aynı zamanda fakülyeyi bitirdikten sonraki hekimlik yaşantımda gördüğüm bir eksikliği elimden geldiğince gidermeye çalışmaktı. 

Günümüzde internetin hayatımıza bu denli yoğun girmesi ile hastalıklara hakkında bilgilere ulaşmak çok kolay bir hal aldı. Ancak denetimin olmadığı bir ortamda maalesef bilgi kirliliği de yoğun olarak yaşanmaktadır. Bu nedenle bu sitede bilgilerin hastalıklar hakkında bilgi almak isteyenlere yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Mümkün olduğunca herkesin anlayabileceği yalınlıkta bilgileri paylaşmayı tercih ettimki, tecrübelerim hasta ve yakınlarına hastalıkları hakkında her türlü bilgiyi doğru ve anlayabilecekleri şekilde anlattığımızda eğitim durumu ne olursa olsun durum hakkında rahatlıkla bilgi sahibi olabileceklirini göstermekte.

Uzmanlık alanımın içerdiği hastalık yelpazesi çok geniş olduğu için her konu hakkında bilgiyi burada paylaşmak yerine daha yaygın ve merak uyandıranlar hakkında bilgi vermeyi tercih etmekteyim. 

Sitemi ziyaret eden herkesten beklentim, eğer bu yazıyı okuma fırsatları olur ise istek ve görüşlerini mutlaka paylaşmalarıdır. Böylelikle site içeriğinde eksik görülebilecek konuları tamamlama fırsatım olabilecektir.

Sağlıklı günler